Apartament "Lot Bociani" wita na stronie

"Lot Bociani" serdecznie zaprasza do Berezki k. Polańczyka :) Przestronny apartament z dwiema sypialniami, salonem z balkonem i TV, w pełni wyposażoną kuchnią oraz dwiema łazienkami jest do Państwa dyspozycji. Oferujemy 7 miejsc noclegowych, sypialnia "czerwona" z wygodnym łóżkiem małżeńskim oraz pojedynczym - dla 3 osób, sypialnia "niebieska" jest dla dwóch osób - łózko małżeńskie. Dodatkowe dwa miejsca to salon z balkonem i wygodną rozkładana sofą.

Dla naszych Gości na ogrodzonej posesji jest bezpieczny parking.

Dbamy o wygodę :)

Apartament "Lot Bociani" to nie tylko noclegi w Bieszczadach, na posesji jest altana i miejsce na ognisko a w sadzie można wypocząć na leżaku w cieniu drzew. Jest miejsce do zabawy i odpoczyku.

W najbliższej okolicy jest mini zoo, gdzie dzieci mogą karmić zwierzęta, stadnina koni, kryty basen, smażalnia ryb gdzie można spędzić wieczory przy muzyce na żywo.

Polecamy pyszny miód z własnej pasieki od bieszczadzkich pszczół, nasze pszczółki mieszkają w lesie (ule są z dala od posesji).

Zachęcamy aby Goście przyjeżdżający do "Lotu Bocianiego" zabrali ze sobą paszporty, z Bieszczad są organizowane wycieczki jednodniowe na Ukrainę, Węgry czy Słowację, przez lokalne biura podróży.

Serdecznie zapraszamy !