Apartament "Lot bociani"

 

Apartament "Lot Bociani" na spokojne miejsce położone na trasie Małej Pętli Bieszczadzkiej w miejscowości Berezka k. Polańczyka. Dawniej Bereska - miejscowość agroturystyczna w województwie podkarpackim, nad potokiem Bereźnica, przy trasie z Hoczwi do Polańczyka . Nie mylić z położoną 21 km. na północ, przy szosie z Sanoka do Przemyśla, opustoszała wsią o tej samej nazwie Berezka.

Odbędziesz się do dyspozycji duży apartament z dwiema sypialniami, salonem z balkonem i telewizorem, w pełni wyposażoną kuchnią oraz dwiema łazienkami ( łazienkami się się na korytarzu). Oferujemy 7 miejsc noclegowych , sypialnia „czerwona” z wygodnym elementem małżeńskim oraz pojedynczym - dla 3 osób, sypialnia „niebieska” jest dla dwóch osób - łóżko małżeńskie. Dodatkowe dwa miejsca do salonu z balkonem i wygodnym rozkładany narożnik. 

Kuchnia wyposażona w kuchenkę indukcyjną z piekarnikiem, mikrofalówką, zmywarką, lodówką i zamrażarką oraz podstawkami sztućce, kubki, szklanki, talerze i garnki.

CENA APARTAMENTU W OKRESIE WAKACYJNYM 400 / DOBA (max 7 os.)

W skład apartamentu wchodzi:
Salon z TV *
 -  salon z TV i rozkładanym narożnikiem
3 - osobowe * -  wygodne łóżko małżeńskie i łóżko pojedyncze, telewizor oraz szafy
Sypialnia 2 - osobowe * -  wygodne łóżko małżeńskie, TV oraz szafki
Kuchnia z wyposażeniem * -  kuchenka indukcyjne z piekarnikiem, mikrofalówka, zmywarka, lodówko-zamrażarka oraz sztućce, kubki, szklanki, talerze i garnki
2 łazienki * -  prysznic, umywalka, szafki i WC

Do dyspozycji Gości jest pralka i żelazko oraz deska do prasowania
.
* apartament / doba / max 7 osób  
Cena nie dotyczy Świąt, długich weekendów oraz Sylwestra.
Cena nie zawiera opłaty klimatycznej.

 

Rezerwacje: tel. +48 888 919 928, mail: lotbociani@gmail.com